Materiały marketingowe

Niestety obecnie wysoka jakość produkowanych lub sprzedawanych produktów po prostu nie wystarczy. Firma musi również zadbać o wyróżniający się wizerunek, kreatywną kampanię marketingową oraz dopasowane do niej materiały reklamowe. CROO obiecuje kompleksowo zając się wszystkimi tymi elementami.

Rebranding - Identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Naszą specjalnością jest przede wszystkim kompletny rebranding firmy, obejmujący zaprojektowanie logo, a także stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej. Zajmiemy się również odpowiednim dobraniem kolorów i czcionek, reprezentujących Państwa biznes. To właśnie na podstawie tych wszystkich czynności mogą zostać przygotowane dowolne materiały marketingowe, wykorzystywane w promocji przedsiębiorstwa.

Wizytówki, ulotki, katalogi, broszury

Po ustaleniu, jak ma wyglądać brand Państwa firmy - od logo, przez czcionkę, po kolory i dodatkowe elementy - zaplanujemy jakiego rodzaju podstawowe i niezbędne materiały biznesowe najlepiej wypromują markę. Wydrukujemy wizytówki, ulotki, katalogi, broszury i wiele więcej - zarówno w niewielkim, jak i dużym nakładzie.

Teczki ofertowe, etykiety, segregatory

Zdajemy sobie również sprawę, że identyfikacja wizualna firmy nie opiera się wyłącznie na materiałach promocyjnych, ale także na produktach wykorzystywanych każdego dnia. Dlatego zajmujemy się również przygotowywaniem teczek ofertowych, segregatorów oraz etykiet.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Nasze realizacje

Marketing

Portfolio

Portfolio

Portfolio