Aplikacje dla biznesu i przedsiębiorstw

Trudno snuć dziś plany o prężnym rozwoju marki bez obecności nowoczesnych, sieciowych rozwiązań biznesowych. Bez wątpienia należą do nich aplikacje webowe, które ułatwiają komunikowanie się z klientami, wpływają pozytywnie na rozpoznawalność marki i zwiększają efektywność podejmowanych kroków.

Naszym głównym zadaniem jest tworzenie nowych narzędzi wspomagających procesy sprzedaży, które w sposób efektywny i zadowalający ułatwią pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie stałych relacji z już istniejącymi kontrahentami. Za sprawą nowoczesnych technologii, znakomitej znajomości sieci oraz kreatywnego podejścia do biznesu przygotowaliśmy aplikacje webowe ułatwiające realizację działań firmy w sposób dopasowany do jej indywidualnych potrzeb. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz swobodnie prowadzić prezentacje multimedialne, wspierać sprzedaż oraz pozyskiwać cenne informacje o kliencie, łatwo i szybko podpisywać umowy i pozostawać w stałym kontakcie z klientami.

STAMPCROO, CLMCROO oraz CONCROO to produkty w pełni odpowiadające potrzebom współczesnego przedsiębiorcy i zarazem nieocenione wsparcie dla działu sprzedaży i marketingu. Każda z aplikacji powstała z myślą o tym, aby ułatwić budowanie marki, zdobywanie zaufania klientów oraz tworzenie transparentnej oferty.
STAMP CROO

Podpisywanie umów jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki aplikacji webowej STAMPCROO możesz kontrolować proces akceptacyjny każdej umowy, na bieżąco wypełniać dokumenty, a także tworzyć bazę klientów.
Zobacz szczegóły

CLM CROO

Dział sprzedaży i marketingu Twojej firmy będzie działał jeszcze prężniej dzięki aplikacji CLMCROO. Wykorzystaj możliwości, jakie tkwią w interaktywnych formach prezentacji treści. Efektywnie i atrakcyjnie!
Zobacz szczegóły

CON CROO

Nie musisz dłużej martwić się nadchodzącymi szkoleniami, sesjami lub konferencjami – wszystkie informacje o bieżących działaniach będziesz mógł kontrolować za pomocą aplikacji konferencyjnej CONCROO.
Zobacz szczegóły